LAIKINASIS DARBUOTOJAS

Be įtampos, greitai ir su pastoviu atlyginimu į darbą Suomijoje!

Rasti gerą darbą tikrai nėra lengva, ypač jeigu domina darbas užsienyje. Ar atlyginimas bus sumokėtas? Ar darbo laikas yra žmoniškas? Ar teisingai suprantu darbo sutartį užsienio kalba – gal apgaus? Kur susirasti butą? Kaip dažnai galėsiu aplankyti šeimą ir draugus?

Prisijunkite prie darbo agentūros „EstEmploy“ ir mes pasirūpinsime jūsų darbo paieška!

Jūsų gyvenimas bus patogesnis – mes jums surasime tinkamą darbą Suomijoje ir padėsime įsitvirtinti darbe. Jums nereikės jaudintis dėl popierių tvarkymo – visą dokumentaciją sutvarkysime mes, sutartys bus jums suprantama kalba ir galite būti tikri, kad sutartas atlyginimas bus pervestas į jūsų sąskaitą sutartu laiku, o darbo santykiai bus teisėti. Mes taip pat pasirūpinsime jūsų apgyvendinimu ir transportu.

writing-1149962_1920

Ką mes siūlome?

 • Terminuotą darbo sutartį
 • Konkrečią dieną išmokamą sutartą atlyginimą
 • Sveikatos draudimą
 • Komandiruočių išlaidų padengimą
 • Nemokamą gyvenamąją vietą darbo šalyje
 • Orias gyvenimo sąlygos (privatus kambarys, gerai įrengta virtuvė, galimybė nusiprausti)
 • Išsamią pagalbą tvarkant reikalus
 • Padėsime išspręsti darbo vietoje susidariusias sudėtingas situacijas
 • Žmonišką darbo grafiką
 • Darbo drabužius ir saugos priemonės
 • Palaikantį asmuo, kalbantį jūsų gimtąja kalba
 • Baigus darbą, padėsime surasti naują darbo vietą

DĖMESIO! Nuomojamos darbo jėgos sutartis garantuoja tas pačias teises kaip ir įprasta nuolatinio darbo sutartis!

pexels-tiger-lily-4484077

Koks yra priėmimo į darbą procesas?

 • Jeigu įmonė nori rasti konkretų specialistą, pirmiausia peržiūrime savo duomenų bazę.
 • Jei jūsų kvalifikacija ir darbo patirtis atitinka šį darbą, mes pasikviesime jus į pokalbį ir patikslinsime visas su darbu susijusias aplinkybes.
 • Žinodami detales, galėsite nuspręsti, ar norite pradėti dirbti siūlomoje darbo vietoje, ar ne. Savo duomenų įtraukimas į duomenų bazę jus neįpareigoja nieko daryti.
 • Jeigu vis tik nuspręsite priimti darbą, padėsime sutvarkyti
 • visus su jūsų darbu susijusius dokumentus, padarysime įrašus reikiamose ​​duomenų bazėse, kad galėtumėte gauti įstatymų reikalaujamą sveikatos draudimą, būtų skaičiuojama pensija ir t.t.
 • Prieš išvykstant į darbą, pateiksime tikslius nurodymus, kaip susirasti naują darbo vietą, taip pat padengsime su vykimu į darbo vietą susijusias išlaidas.
 • Mes taip pat pasirūpinsime, kad jūsų gyvenamoji vieta – atskiras kambarys su bendrojo naudojimo patalpomis – būtų šalia darbovietės.
 • Mes sumokėsime ir gyvenamosios vietos nuomos išlaidas.
 • Jeigu prieš pradedant dirbti iškils papildomų klausimų ar probleminių situacijų, visada galėsite mums paskambinti ir mes padėsime išspręsti klausimus jūsų gimtąja kalba.
 • Atlyginimas pradedamas mokėti išdirbus dvi savaites ir bus mokamas kas dvi savaitės.
 • Mes taip pat padėsime finansuoti keliones namo.

Sužinokite, ką apie mus pasakoja per mūsų įdarbinimo agentūrą Suomijoje dirbantys darbuotojai:

DUK

Kaip mokami atlyginimai?

Darbuotojui yra mokama pagal išdirbtas valandas. Išdirbtos valandos yra fiksuojamos darbo laiko apskaitos žiniaraščiuose, ir kai atsakingas asmuo pasirašo darbo laiko apskaitos žiniaraštį, yra pervedamas atlyginimas.

Atlyginimas mokamas kas dvi savaites ir yra skaičiuojamas nuo pirmosios darbo dienos.

Atlyginimas visada ir be išimties yra pervedamas darbuotojui darbo sutartyje numatytu laiku.

Kuriam laikui yra garantuojamas darbas?

Darbo trukmė priklauso nuo kliento ir darbo bei profesinių ypatumų. Trumpiausias laikotarpis yra vienas mėnuo.

Iš patirties galime pasakyti, kad vidutiniškai darbo santykiai su vienu darbdaviu trunka apie 4–6 mėnesius. Tačiau yra nuolatinių išimčių, ir yra buvę, kad kai kurie laikinieji darbuotojai pas tą patį darbdavį išdirba 5–7 metus.

Sezoniniai vasaros darbai paprastai trunka nuo birželio pradžios iki rugsėjo.

Taip pat dažnai nutinka, kad aukštos kvalifikacijos darbuotojui Suomijos įmonė pasiūlo ilgalaikę darbo sutartį. Mes nieko nelaikome – tokiu atveju darbuotojas pats turi nuspręsti, su kieno sutartimi jis nori dirbti toliau.

Kokios yra gyvenimo ir darbo sąlygos?

Mūsų pagrindinė vertybė yra darbuotojai ir mes darome viską, kad jie jaustųsi gerai. Todėl mums labai svarbu yra darbuotojų gerovė ir aukšta darbo moralė. Savo darbuotojus visada apgyvendiname mažiausiai dviejų kambarių butuose, kuriuose gyvena ne daugiau kaip du asmenys. Tai reiškia, kad visada turėsite savo kambarį ir po darbo galėsite nieko netrukdomi pasilsėti.

Butai yra pilnai apstatyti ir aprūpinti reikiama įranga (yra skalbimo mašina, pagrindinė virtuvės įranga ir t.t.).
Darbuotojai privalo bute elgtis apdairiai, reguliariai palaikyti švarą ir tvarką, nelaužyti inventoriaus. Išsikraustant iš buto, jis turi būti kruopščiai išvalytas.

Darbo sąlygos ir kultūra daugeliu atžvilgių skiriasi nuo to, prie ko esame įpratę Estijoje, Latvijoje ar Lietuvoje. Darbo sąlygos skiriasi priklausomai nuo darbdavio, tačiau atsižvelgiant į griežtus Suomijos įdarbinimo įstatymus, darbo kultūra yra labai orientuota į darbą. Griežtai laikomasi nustatytų pertraukų, nedirbami viršvalandžiai, suteikiamos darbui atlikti būtinos reikalingos apsaugos priemonės ir pan.
Apie problemas ar užduotis, kurios neatitinka darbuotojo kvalifikacijos, reikia nedelsiant pranešti agentūrai „EstEmploy“ – tik tokiu būdu galėsime padėti jums palankiausiu būdu išspręsti susidariusią situaciją.

Kaip dažnai galiu lankytis namie?

Paprastai Suomijos darbdavys nori, kad darbo laikotarpis truktų tris savaites, o po to darbuotojui suteikiamos savaitės atostogos.

Taip pat įprasti ir dviejų savaičių darbo ciklai, po kurių darbuotojas savaitę gali pailsėti namuose.

Helsinkio apylinkėse dirbantys dažnai grįžta namo praleisti ilgų savaitgalių – pavyzdžiui, nuo ketvirtadienio vakaro iki sekmadienio.

Kaip matyti, yra daugybė darbo grafikų skirtumų, tačiau dėl konkretaus darbo ir poilsio laikotarpio reikėtų tartis tiesiogiai su konkrečiu darbdaviu. Mes galime jums padėti šiose derybose.

O kaip yra su atostogomis?

Darbuotojas turi teisę gauti atostogų ir atostogines išmokas, kaip ir bet kokios kitos darbo sutarties atveju. Prieš norėdami išeiti atostogų turite pateikti darbdaviui atostogų prašymą (Agentūrai „EstEmploy“). Patvirtinus atostogų prašymą, darbuotojui yra išmokami uždirbti atostoginiai.

Pasibaigus darbo sutarčiai, taip pat išmokami uždirbti atostoginiai.

Kokios yra sutarties sąlygos?

Sutarties sąlygos iš esmės sutampa su įprastos neterminuotos Estijos darbo sutarties sąlygomis. Darbo sutartį sudarote su agentūra „EstEmploy“, o darbo sutartyje nurodoma, kad mes galime jus išsiųsti dirbti į kitą įmonę (mūsų klientą) – tai reiškia, kad kitoje įmonėje jūs būsite laikinas darbuotojas. Algą jums moka taip pat „EstEmploy“.

Nurodome du darbuotojui svarbius punktus:

1. „Laikinai įmonėje įdarbintas darbuotojas“
(pvz., Suomijos statybų bendrovėje). Šiuo reglamentuojame ir informuojame jus, kad esate laikinas darbuotojas ir pradėsite dirbti mūsų klientui.

2. „Darbo sutartis yra sudaryta terminuotam laikotarpiui arba iki kol bus parengtas objektas ar įvykdytas laikinai įdarbinusios įmonės užsakymas.”
Tai reiškia, kad darbo sutartis galioja tol, kol klientas turi pasiūlyti darbą. Jei darbas baigiasi, tai nereiškia, kad mes taip pat turime su jumis nutraukti darbo sutartį. Mūsų klientų bazė yra didelė ir todėl esame visiškai tikri, kad geram darbuotojui visada bus surasta nauja darbo vieta.

Ar galiu dirbti, jei nemoku suomių kalbos?

Visada naudinga, jeigu darbuotojas kalba suomių ar kitomis kalbomis, tačiau tam tikromis profesijomis arba atvejais to nereikia. Pavyzdžiui, pakanka, jeigu jūsų draugas ar bendradarbis kalba suomiškai. Taip pat galima savarankišką ir rutinos reikalaujantį darbą atlikti ir nemokant kalbos.

Tačiau kai kurioms pareigoms reikia mokėti suomių kalbą tiek, kad galėtumėte susikalbėti. Tai gali būti darbo vietos, kuriose darbuotojas turi nuolat bendrauti su Suomijos darbdaviu ar klientu (pvz., padavėja restorane, armuotojas statybos aikštelėje).

Mes rekomenduojame kalbos mokėjimo lygį nurodyti sąžiningai. Tai užtikrins kokybišką paslaugą klientui ir jums patiems padės išvengti netikėtų staigmenų Jeigu nemokate kalbos arba mokate ją silpnai, galėsime padėti jums susirasti naują darbą.

Kaip vyksta įdarbinimo procesas?

Norėdami pradėti, mūsų svetainėje užpildykite trumpą klausimyną, kad turėtume pakankamai informacijos apie jūsų įgūdžius ir kt. Jūsų gyvenimo aprašymas automatiškai bus išsaugotas mūsų duomenų bazėje ir mes susisieksime su jumis, kai tik atsiras tinkama darbo vieta.

Užpildytą gyvenimo aprašymą siųskite mūsų el. pašto adresu: info@estemploy.eu

Arba teiraukitės informacijos apie darbo pasiūlymus telefonu +372 6 019 029.

Ko yra klausiama pokalbio metu?

Radę tinkamą kandidatą į darbą, pakviečiame darbuotoją į darbo pokalbį. Pokalbis yra būtinas abiem šalims – tiek jums, tiek mums. Mes norime pamatyti, ką mes įdarbiname, o jūs norite pamatyti, kam dirbsite.

Darbo pokalbio metu peržiūrėsime jūsų asmeninę anketą ir supažindinsime jus su nauju darbu, darbo sutartimi ir darbo užmokesčio sąlygomis.

Jūs neturėtumėte bijoti klausimų apie jūsų santykį su alkoholiu ir pan. Šiuo atžvilgiu mes esame nepaprastai griežti – darbas ir narkotinių bei stimuliuojančių medžiagų vartojimas tarpusavyje nedera! Mes nepriimame į darbą žmonių, turinčių priklausomybės problemų.

Kokių darbuotojų ieškoma?

Paprastai darbą greičiausiai randa kvalifikuoti specialistai – suvirintojai, statybininkai ir pan.
Mūsų komandoje dirba žmonės, kurie yra:

Jeigu manote, kad turite šių savybių, pažadame su jumis elgtis lygiai taip pat. Sveiki prisijungę prie mūsų komandos!

Kada galiu pradėti dirbti?

Įdarbinimo procesas paprastai trunka dvi savaites.

Kokia Suomijoje yra nuomonė apie laikinus darbuotojus?

Suomijoje ir kitose šalyse laikinieji darbuotojai sudaro labai didelę darbingo amžiaus gyventojų dalį. Jais rūpinasi įdarbinimo agentūros, kurios nuolat užtikrina darbą vienoje ar kitoje įmonėje.

Suomijoje laikinieji darbuotojai yra labai vertinami – vertinami lygiai taip pat, kaip ir su neterminuota darbo sutartimi dirbantys darbuotojai. Tam tikra prasme laikinas darbas yra gyvenimo būdas ir labai tinka tiems, kurie nori pokyčių ir įvairių darbo užduočių. Tačiau yra ir tokių „laikinų“ darbų, kurie trunka metus ar net ilgiau.

Nekvalifikuoti ir kvalifikuoti darbuotojai iš Baltijos šalių yra vis labiau gerbiami, nes mūsų kultūrinė erdvė yra panaši. Tai itin pastebima pastaraisiais metais, kai Suomija pradėjo įdarbinti darbuotojus iš Rumunijos, Bulgarijos ir kitų Rytų Europos šalių.

Kaip pastaraisiais metais vystėsi darbo jėgos nuoma?

Įmonės vis dažniau naudoja laikinus darbuotojus, nes greitai besikeičiančioje ekonominėje aplinkoje sunku prognozuoti įmonės plėtrą teigiama ar neigiama linkme. Taigi, laikina darbo jėgos nuoma yra geras sprendimas įmonei apsirūpinti darbuotojais laikotarpiu, kai įmonei jų labiausiai reikia.

Įmonės taip pat pradėjo mažinti etatus, siekdamos optimizuoti savo išlaidas ir greitai reaguoti į situacijos pokyčius pasitelkdamos laikinus darbuotojus.

Kaip laikinas darbuotojas, turite keletą privalumų:

 • jums nereikės ieškoti naujo darbo – darbo paieškomis užsiima agentūra „EstEmploy“;
 • jeigu norite, galite pakeisti savo darbo vietą;
 • darbo metu buitinėmis problemomis pasirūpina „EstEmploy“;
 • fiksuotas atlyginimas, sumokėti mokesčiai, legalus darbas;
 • nelaimingo atsitikimo darbe atveju gausite 100 proc. finansinę paramą;
 • pamatysite pasaulio ir sutiksite naujų žmonių;
 • rasite daug naujų draugų ir pažįstamų;
 • darbo metu turėsite palaikantį asmenį, su kuriuo galėsite aptarti visus iškilusius rūpesčius.

Pradėkite dirbti pas mus!

Mes nuolatos ieškome naujų darbščių darbuotojų. Itin laukiami šių sričių specialistai:
Statyba:

 • Bendrųjų statybos darbų statybininkai
 • Betonuotojai
 • Armuotojai
 • Staliai
 • Vidaus apdailos darbų specialistai
 • Dažytojai

Pramonė:

 • Betono elementų ruošėjai
 • Metalo darbų specialistai

Aptarnavimas:

 • Virėjai ir virėjų padėjėjai
 • Klientų aptarnavimo specialistai